drukarka 3D cena

ZAMÓW OFERTĘ NA DRUKARKI 3D TOWER

  1. Unikalna platforma robocza. Drukarki 3D marki Tower posiadają unikalną aluminiową platformę roboczą z funkcją autopoziomowania podczas wydruku, co pozwala na niwelacje nierówności stołu podczas samego wydruku, dając efekt pływająego stołu
  2. Wysoka szybkość pracy. Drukarki 3D serii Speeder odznaczają się nie spotykaną na rynku prędkością wydruków, wydruk osiąga prędkości na poziomie  400mm/s. Dzięki temu czas oczekiwania na wydruk drastycznie spada, daje nam to krótsze terminy realizacji i zwiększenie rentowności maszyny.
  3. Wielkość pola roboczego. Drukarki 3D serii Volumeer posiadają obszary robocze sięgające do 1500x1500x2000 mm, pozwala to na wielkogabarytowe wydruki. Mamy możliwość wydruku przedmiotów, które do niedawna nie były możliwe do wyprodukowania w tej technologii, takich jak meble, elemnty karoserii i tym podobne, zastosowań jest tyle i ile pomysłów, a wielkość przestaje być ograniczeniem.
  4. Drukarka przemysłowa. Dzięki swojej konstrukcji drukarki 3D Tower są stworzone do długiej nieprzerwanej pracy, bez konieczności przeprowadzania przerw technicznych. Skupiliśmy się na tym aby nasze drukarki charakteryzowała wytrzymałość i niezawodność, dlatego stanowią idealny wybór jeśli chodzi o zastosowania przemysłowe.

Podaj swoje dane
Masz pytania? Zamów rozmowę!