O Nas

Poznaj markę drukarek 3D Tower

Tower to unikatowy, polski producent drukarek 3D

Wysokiej jakości komponenty i technologie oraz przemyślana filozofia rozwoju – to coś czy wróżnia się polski producent drukarek 3D

producent drukarek 3D
Polski producent drukarek 3D

Każda z nich składana jest przez wykwalifikowany zespół i poddawana testom kontroli jakości co gwarantuje, że egzemplarz trafiając w ręce klienta spełnia najwyższe wymogi, jeśli chodzi o jakość. Dzięki użyciu wysokiej jakości komponentów mamy pewność, że produkt, który oferujemy nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Niezawodność bez kompromisów konstrukcyjnych

W swojej filozofii skupiliśmy się na niezawodności rozwiązań, sztywnej aluminiowej konstrukcji z profili 80×80 i 40×40 mm, oraz wysokiej wytrzymałości komponentów. Drukarki 3D Tower są przeznaczone do ciągłej pracy, co nie oznacza, że nie nadają się do domowego zastosowania. Każdy użytkownik drukarek 3D znajdzie w naszej firmie produkt dopasowany do swoich potrzeb.

producent drukarek 3D
Niska cena przy wysokiej jakości konstrukcji

Dzięki uwzględnieniu rzeczywistych potrzeb osób korzystających z drukarek 3D udało nam się utrzymać niską cenę przy zachowaniu wysokiej jakości konstrukcji. Ten kompromis cenowy jest podyktowany chęcią prezentacji naszej technologii możliwie wysokiej liczbie użytkowników, którzy będą pomagali nam rozwijać nasze produkty przekazując informację zwrotną.

O marce Tower

Tower to marka drukarek 3D powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży druku 3D. Drukarki 3D marki Tower opierają swoją budowę na sztywnej aluminiowej konstrukcji. Jak najbardziej uproszczona konstrukcja oraz zastosowanie sprawdzonych technologii sprawia, że drukarki 3D marki Tower nie mają sobie równych, jeśli chodzi o niezawodność, co ma znaczenie podczas długiej nieprzerwanej eksploatacji przy wielogodzinnych wydrukach.

Szybkość wydruku 0
Wielkość obszaru roboczego 0
Przystępna cena 0

Chcesz poznać bliżej nasze drukarki 3D?

Skontaktuj się z jednym z naszych Przedstawicieli już dziś

Masz pytania? Zamów rozmowę!