Relacja marki Tower z targów 3D Solutions

Drukarki 3D Tower > Bez kategorii  > Relacja marki Tower z targów 3D Solutions
tower 3D solutions

Od czwartego do siódmego czerwca 2019 roku na poznańskich targach odbywały się największe targi branży druku 3D w Polsce – 3D Solutions. Spośród wielu wystawców jedną z najefektowniejszych ekspozycji, połączoną z premierą drukarki 3D o największym polu roboczym w Europie – Volumer 1500 – zaprezentowała marka Tower. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z tego wydarzenia.

 

Premiera największej, komercyjnej drukarki 3D w Europie na poznańskich targach

 

Najważniejszym wydarzeniem, o którym pisaliśmy również w zapowiedzi targowej była premiera największej drukarki 3D, dostępnej komercyjnie w Europie. Mowa o drukarce 3D Tower Volumer 1500, która swoim rozmiarem górowała nad innymi ekspozycjami targów 3D Solutions. Jej obszar roboczy to 1500 x 1500 x 2000 mm.

Pozwala to uznać tą drukarkę 3D jako jedną z największych drukarek 3D, dostępnych komercyjnie. Spełni ona wymagania zarówno przemysłu, poszukującego urządzenia, będącego w stanie wytwarzać szybkie prototypy o rozmiarach przekraczających możliwości klasycznych drukarek 3D, jak również komercyjnych drukarni 3D, które poszukują wzmocnienia i poszerzenia własnego parku maszynowego. Drukarka 3D Tower Volumer 1500 jest z pewnością odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

 

Pełna gama modelowa Tower dostępna dla szerokiej publiczności targów 3D Solutions

 

Podczas targów 3D Solutions marka Tower zaprezentowała pełną gamę modelową, dostępną w jej ofercie. Była więc możliwość zapoznania się z super szybkimi drukarkami 3D serii Speeder w kilku wariantach wielkości, a także wysoko wydajnymi drukarkami wspomnianej już serii Volumer. Każda z tych drukarek 3D została wyeksponowana z naciskiem na swobodny dostęp do urządzeń oraz możliwość dokładnego jej obejrzenia.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie naszym stoiskiem, oraz liczbą pytań dotyczących możliwości naszych urządzeń wierzymy, że drukarki 3D Speeder i Volumer stanowią odpowiedź na jedne z najczęstszych potrzeb osób, wykorzystujących na co dzień możliwości druku 3d.

 

Poznańskie targi 3D Solutions dla marki Tower w liczbach

 

Na stoisko marki Tower składało się pięć drukarek 3D, które eksponowały pełnię możliwości marki w zakresie dostarczania wydajnych urządzeń na potrzeby druku 3D. Jednocześnie na potrzeby tej ekspozycji Tower dysponował jedną z największych powierzchni wystawienniczych, a całe stoisko przez niecały tydzień było wspierane przez pięciu pracowników marki, gotowych na rozmowy z zainteresowanymi naszymi drukarkami 3D odwiedzającymi.

Redakcja Tower

Tower to polski producent i dystrybutor drukarek 3D o tej samej nazwie. W ofercie Tower znajdują się dwie linie modelowe. Tower Speeder, to drukarki o wysokiej szybkości. Tower Volumer to drukarki 3D oferujące ogromny zakres obszaru roboczego

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Masz pytania? Zamów rozmowę!