Witamy na blogu marki Tower dystrybutora drukarek 3D!

Drukarki 3D Tower > Drukarki 3D Tower  > Witamy na blogu marki Tower dystrybutora drukarek 3D!

Witamy na blogu marki Tower dystrybutora drukarek 3D!

Drukarki 3D naszej marki to nie zabawki tylko maszyny przeznaczone do ciężkiej wielogodzinnej pracy konstrukcje, które sprawdziliśmy podczas naszej pracy z drukiem 3D i które możemy z czystym sumieniem polecić. Charakteryzują się sztywną mocną budową, niezawodnymi sprawdzonymi rozwiązaniami oraz niesamowitymi osiągami.

Nowa klasa w świecie drukarek 3D

 

Drukarki 3D marki Tower to sprzęt, który bez trudu radzi sobie z wielogodzinnymi skomplikowanymi projektami minimalizując przy tym ryzyka związane z awariami podczas druku, a co za tym idzie oszczędzając czas użytkownika. Szeroka gama rozmiarów sprosta większości zadań stawianych przez użytkowników. Pola robocze drukarek zaczynają się na skromnym rozmiarze 300x300x300mm, a kończy na niesamowitym 1500x1500x2000mm.

 

Drukarki 3D Tower

 

Drukarki marki Tower 3D podzieliliśmy na dwie serie Speeder osiągających wyższe prędkości z zastosowanym napędem paskowym oraz Volumer z imponującym wielkością polem roboczym i zastosowanym napędem śrubowym. Nasze drukarki 3D produkowane są w Polsce przez wykwalifikowany, doświadczony personel i poddawane rygorystycznym testom jakościowym, abyśmy mieli pewność, że maszyny trafiające w Państwa ręce sprostały najwyższym wymaganiom. Szybkość, niezawodność, bezawaryjność i prostota to cechy, które najlepiej opisują nasz sprzęt.

Na naszym blogu postaramy się Państwu przybliżyć poszczególne modele naszych drukarek, pokazać możliwości zastosowania druku 3D, oraz podzielimy się tajemnicami druku 3D. Jeśli są tematy które chcieliby Państwo abyśmy tu poruszyli to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Redakcja Tower

Tower to polski producent i dystrybutor drukarek 3D o tej samej nazwie. W ofercie Tower znajdują się dwie linie modelowe. Tower Speeder, to drukarki o wysokiej szybkości. Tower Volumer to drukarki 3D oferujące ogromny zakres obszaru roboczego

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Masz pytania? Zamów rozmowę!